Sohbet Radyo Duygular

Sohbet Radyo Duygular

Sohbet Radyo Duygular

Sohbet Radyo Duygular – Bu yazımızda Yayıncılarımızdan değerli ZeHiR tarafından yazılmış, inci niteliğinde kalpten duygulara yer vereceğiz. Artık her gün, SohbetRadyo.Com‘da duygular adlı köşemizde yazıları görecek ve takip ederek yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdi isterseniz sevgili ZeHiR ile ZeHiRLi SaatLer programının mimari ZeHiR’in duygularına yer verelim.

Duygular Part-1

Hayaller.sadece bir deniz kenarında otururken arkadan gelen o vurucu şarkının sözlerini kulağımıza fısıldayan radyonun sihirli dokunuşuyla kendimizden geçtiğimiz hayaller. Saklı kalan hasret rüzgarlarının boğazımıza takılıp, yutkunamadığımız sessizce kendimizi hayallerle sohbet ederken bulduğumuz bir sigara dumanında radyonun başında avunduğumuz hayaller..hadi sıcak bir çayla radyodan gelen o yakıcı namelerin eşliğinde hayallerle sohbete devam edip çayımızı denize kaldırıp şifa niyetine değil zehir niyetine yudumlayalım.

Bazı geceler vardır kendinizden uzaklaşıp boş verip her şeyi sadece hayatın akışını izlemek istersiniz. En yakın dostunuzla bile sohbet etmekten kaçıp sadece pas tutmuş bir radyo ve ondan gelen klasik bir şarkıyla parmaklarınızı yakan sigaranın dumanı gözünüzden yaş akıtırken siz sadece sokaktan gelen sohbet kahkaha sesleriyle avunur yokluğun bile bazen her şeyden değerli olduğunu anlarsınız. Hadi en güzeli o düğmeleri eksik radyodan sokakta sohbet edenlere bir parça kendinize de bir dal sigara armağan edin.

Sonra bir bakmışsın çatık kaşlı sevdiğinle sohbet etmeye korkarsın. Kaldırım taşlarında otururken sevgiye olan inancın tam bitmişken birden sokakta bir ses yankılanır seni seviyorum diyerek bağıran bir çift geçer muhabbet kuşları gibi sohbet ederek önünden geçerken işte bu deyip kendini kandırmaya bir bahanen daha olur. Sonra açarsın radyo da bir aşk şarkısı.ıslık çalarak eve gider o çatık kaşlı sevgiline sohbet için bahaneler uydurup radyoda dinlediğin aşk şarkısını onun gözlerine bakarak söyler ve hayallerde değil gerçekte aşık olduğun kadına bir kere daha aşık olursun.

No Comments

Post A Comment

sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara