HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA..

 

Değerli dinleyecilerimiz, hepinizin merak ettiği SohbetRadyo.Com ailesi hakkında kısa bir biyografi sunmak istedik.

SohbetRadyo.Com ailesi yeni kurulmuş bir aile değil. Çok eski dostluklara, bilgiye, tecrübeye dayanan bir sistemin bütününden oluşmaktayız. Ailenin yapı taşları dürüstlük, yenilikçilik, gerçekçilik ve kaliteye dayanmaktadır. Büyük başarılara imza atan Yönetimimizi bir çoğunuz tanıyor aslında. DJ^ZeHiR ile ZeHiRLi SaaTLeR’in muhteşem DJ’i tarafından kurulmuş olan sistemimizde, Yayıncı Koordinatörlüğü bölümünü CiTLeMBiK üstlenmiştir. Sohbet platformunun unutulmaz isimlerinden olan Melodram ve Lavinya Sohbet Yönetimini koordine etmektedirler. Son olarak Bilişim Güvenliği kısmında yine hepinizin tanıdığı AiLeSheLL’in katkıları bulunmaktadır.

Herkesin güven içerisinde Sohbet edebileceği ve birbirinden değerli konukları ile devam etmekte olan Radyo yayınlarına hepiniz davetlisiniz.

Yeni yüzümüzle Sizleri Saygıyla Selamlıyoruz..

Görüşmek üzere..

Kendimizi Yeniledik..!

 

SohbetRadyo.Com ailesi olarak kendimizi baştan aşağı yeniledik. Yeni sistemlerimiz, yeni yüzümüz ile sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Herkesin takipte kalacağı, herkesin örnek alacağı SohbetRadyo.Com tekrar sizlerle..!

SohbetRadyo.Com

 

Web Sitemiz herkesin güvenilir bir Sohbet ve Radyo platformunda buluşmasını sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Biz Kimiz?

 

SohbetRadyo Yönetim Kadromuzu aşağıda bulabilirsiniz.

DJ Başvuruları

 

SohbetRadyo.Com’da sizlerde DJ’lik yapabilir, büyük kitlelere hitap edebilirsiniz. Detayları Yayıncılarımız kısmında bulabilirsiniz.

SohbetRadyo.Com

 

Web Site Sahibi : ZeHiR

SohbetRadyo.Com

 

Yayın Koordinatörü : CiTLeMBiK

SohbetRadyo.Com

 

Web Danışmanlık : Se®da®

sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara