Sohbet Radyo Duygular Part-3

Sohbet Radyo Duygular Part-3

Sohbet Radyo Duygular Part-3

Sohbet Radyo Duygular Part-3; yazımıza hoş geldiniz. Günlük olarak paylaştığımız duygular köşemizde yine birlikteyiz. Bugünde çok güzel bir duygu paylaşımı sizlerle birlikte olacak. Lafı hiç uzatmadan hemen paylaşalım, daha sonra yayımlayalım.

DUYGULAR BÖLÜM-3

Toprak sevdiklerimizi aldığı için mi bu kadar güzel kokar? Bu sözü bir köşeye koyup bayram sabahları mezarlıklara gidip şöyle bir bakın. özellikle annesini babasını kaybedenler toprakla sohbet eder aslında mezar taşıyla konuşup dert yanarlar.hatta gülerek sohbet edenlere bile rastlarsınız..işte gerçek acının maske takmış hali ben ölmedim bunca zorluğa rağmen gülüyorum oyunu asıl orda sahneye konulup oynanan en büyük oyundur..çünkü hiçbir evlat ölmüş olsa da annesi ve babasını üzmek istemez bilirler zira bu dünyada annesi yada babası gibi kimse onların mutlu olması için canını vermez. yine mi efkârlandık? o zaman yapacak tek şey var onların toprağını okşayıp sohbetimizi ettikten sonra.arabaya binip radyoyu açıp bir Neşet Ertaş türküsü birde bizimle yanıp biten tek dostumuz sigaramızı yakıp.onlara kavuşana kadar bu hayat denen filmde rolümüzü oynamaya devam etmek.seçim sizin ya başrol olun yada figürân….

ZeHiR ile ZeHiR’li SaatLeri dinlediniz mi?

Dinlemediyseniz daha neler kaçırdığınızın farkında bile değilsiniz. Farkına varmak içinse sizlere saatleri aşağıya bırakıyorum. Bırakıyorum ki farkında varma zamanınız geçmesin diye!

Çok büyük yada çok küçük farkeder mi sevmeler? Sevmenin şekli ve boyutlarına bağlı kalınca olur mu hiç gerçek sevgi. Sevgi sadece sevgiliye duyulan özlemden, hasretten ibaret midir? Sevmenin sevilmenin bir çok yolu olduğu gibi, gösterilen sevginin de çok sahibi vardır. Düşünmek diğer varlıklardan ayıran özellik ise bizi, düşünelim bakalım bizi hangi diyarlara götürecek düşlerimiz.

Sizleri Saygıyla Selamlıyoruz.

No Comments

Post A Comment

sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara