Radyo Sohbet

Radyo Sohbet

Radyo Sohbet

Radyo Sohbet, SohbetRadyo.Com‘da hızını hiç kesmeden devam ediyor. En kaliteli Yayıncılar, en popüler müzikler ve istek saati ile seninle. Sende istediğin zaman dostlarına, arkadaşlarına, eşine, sevgiline, ailene bir şarkı göndermek istemez misin? İşte bunu online olarak yapacağın tek adres, SohbetRadyo.com!

Üstelik çeşitli oyunlarımızla vakit geçirebilir, müzik dinlerken oyunlarda oynayabilirsin. Oyunlarımız arasında, kelime oyunu, okey oyunu, çarkıfelek oyunu, OXM oyunu gibi bir çok oyunda var. Hem oyun oyna, hem müzik dinle, hem istediğin zaman istek çalışmalarını paylaş. Sevdiklerine armağan et yada kendini ödüllendir. Hangisini istersen..

Duygular Bölümünde bugün yine ZeHiR ile ZeHiR’li Saatlerin biricik yayıncısı ZeHiR var. Haydi gelin bakalım bugün nasıl bir duygu paylaşımı var.

DUYGULAR BİZİ BİZ YAPAR ve TEK ÖNEMLİ ŞEYDİR.

Herkesin kendinden bile sakladığı sırları vardır.mesela kırık hayalleri kavuşamadıkları gözlerine mil çekip görmek istemedikleri ve canını feda edip görmek için hayattan vazgeçtikleri..
öyle bir sentez oluşur ki insan ruhunda karşı konulmaz içgüdüsel yolculuklarda kendiyle sohbet etmekten korkar hale gelir..aslında hayat yaşamak için bunca güzellik sunarken nedendir bilinmez insan denen karmaşık yaratık hep olmayacak olanla kendini sınar. gülü koklamak yerine dikenini yüreğine saplar ve bunu bazen acı çekmek için kendisi yapar.acaba hayatın bize yaşattığı bunca acı bizi bağımlı mı yapmıştır hayata.radyo da dinlediğimiz şarkılar yaşadığımız aşklar sohbet ederken ortaya çıkan acı dolu anılar yahu komik ama yemekte bile acıdan vazgeçemeyen insanlarız. bu paradigma ya göre bence zorlamanın anlamı yok. vE kendimizden bile sakladıklarımızla bir masaya oturup acıklı bir şarkı radyoda saklandığımız acılar ile sohbet ederken acılı bir şalgam bir bardak rakı.ve en güzeli acılarımızı meze yapıp herkes kafa bulmak için içerken biz omzumuza ağır gelen kafayı kaybetmek için masaya vuralım..hadi kiminin şerefine kiminin şerefsizliğine en kötü günümüz böyle olsun…

Herkese Esenlikler dileriz.

En kötü gününüz böyle olsun.

Saygılarımızla,

No Comments

Post A Comment

sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara