Radyo Sohbet Duygular

Radyo Sohbet Duygular

Radyo Sohbet Duygular

Radyo Sohbet Duygular bölümümüzde yazılarımıza devam ediyoruz. Bugün yine bir başka bakış açısı olacak sizlere. Değerli Yayıncımız Gamze kardeşimin çok güzel bir yazısına yer vermek istedim. Hadi okuyalım..

“DUYGULARLA SOHBETRADYO”

Mesela bir restoran işletmeciliği yapıyorsunuz veya hastanede çalışıyorsunuz bu tip yerlerde Bir Temizlik görevlisine CEO ile aynı saygıyı gösterin. Çünkü Altınızdaki birine ne kadar kaba davranırsanız o kadar işindeki potansiyeli düşer ve insanların gözünde kötü izlenim bırakmış olursunuz… ama  onlara saygılı davranırsanız çevrenizin gözünde taktir toplarsınız.. örnek insan olduğunuzu anlarlar..İnsanların mesleğiyle yargılanmaması gerektiğini görürler..

Güzel kardeşimin anlattığı çok açık.. Diyor ki; insanları sömürmeye çalışmak, onlardan faydalanmaya çalışmak gibi kötü huylarımız var. Bu huylarımızdan kurtularak, gerçek kaliteye sahip bir insan olalım. Dünyanın kendi içerisinde kurmuş olduğu bu absürt yazısız kanunlar gibi görünen saçmalıklardan kendimizi uzak tutalım.. Asla kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyleri bir başkasına yapmayalım.. Bu durumu yaşayıp bir de yüzsüzce dile getirenlerde var.. Onları zaten hiç anlamıyorum ama biliyorum ki tarih bu tip insanları asla affetmez. Mutlaka eninde sonunda çok büyük acı yada sıkıntılar çekiyorlar.. Biz onlardan biri olmayalım.

Sizleri Seviyor ve Saygıyla Selamlıyoruz.

Tekrar görüşmek üzere…

No Comments

Post A Comment

sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara