Radyo Sohbet Duygular Part-4

Radyo Sohbet Duygular Part-4

Radyo Sohbet Duygular Part-4

Radyo Sohbet Duygular Part-4 “Duygularınızın aktığı şelalede bugün yine ZeHiR ile ZeHiRLi SaatLerin ZeHiRLi DJ’i var. Haydi okuyalım..

DJ-ZeHiR’den

Bir annenin yavrusuna kavuşma hayali. Bir hastanın derin bir nefes alabilme hayali. Kör bir insanın görebilme hayali. Bunlar gibi hayaller varken bazılarının evim olsun arabam olsun sevgilim olsun hayali. Derinlikteki paradoks.. Sormaya korktuğumuz bir soruyu ben sorsam da cevabını arasak yada sohbet tadında bir şeyler mi bulsak. Bir elin beş parmağı gibidir sevgi dediğiniz değer dediğiniz şeyin bir biriyle sımsıkı sarılması.

Bir parmak eksik olursa ne saracak kuvveti olur nede tutup çekecek dermanı. Hayatımızda onca negatif duyguları biriktirip boş hayaller peşinde koşmamız acaba geleceğe olan inancımızdan pare pare dökülen erozyon yaşayan iç dünyamızın mı getirisi. Gözlerin bile boş baktığı bir dünyaya neler bırakabiliriz ki insanlık yada sözüm ona sevgi. Bir göz kırpmasıyla çok şey anlatan insanlardık biz. Ne hallere geldik? Boş bir dünyaya içinde sevdiklerimizi tutamadığımız sadece toprakla yoğrulmuş bedeninizi mi hayal sahnesinde oynattığımız bir dünyaya hemde. Ne acı dimi? Gerçekleri bilip altında ezilmek.

Kırın kabuğunuzu artık… Sohbet edebilecek yerlere gidin mesela bir kır kahvesine. Kırık bir radyo dan gelen sesle irkilip derin bir nefes yada sevdiklerinizi içinize çekebileceğiniz bir zaman dilimi ayırın kendinize. Toprağa girmemişken henüz.

Ey gidi rahmetli demeden kimse size en azından rahmet olup yağmayı deneyin sevdiklerinizin üstüne. Vesselam…

DJ_ZeHiR

1 Comment
  • radyo sohbet
    Posted at 22:08h, 07 Mayıs Yanıtla

    sohbet etmek için insanların bir arada bulundukları radyo sohbet odaları

Post A Comment

sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara