Radyo Sohbet Duygular Part-3

Radyo Sohbet Duygular Part-3

Radyo Sohbet Duygular Part-3

Radyo Sohbet Duygular Part-3 ile karşınızdayız. Artık fazla sözü uzatmıyoruz biliyorsunuz. Sadece sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Online radyonun adresi SohbetRadyo.Com da sizinde yazılarınız yayınlanabilir. Duygularınızı ifade edin. Yayınlayalım.

Ve bir sabah uyandığında daha dün küs olduğun ama aslında can verecek kadar sevdiğin birinin bu sabah ölüm haberini almak kadar acımasızdır hayat ve bir o kadar hızlı geçer. tabiri caizse film şeridi gibi. Sen gururunu yaşayıp küs olduğun can dostunun sohbetlerini hayal edip gözyaşı dökerken. Sarılıp kaburgalarının çatırdama sesine hasret kalırken toprağın soğuk nefesi saracak onu. Sen sadece başına gidip gizlice kahır edeceksin kendine ve yalvaracaksın ne olur bu bir hayal olsun uyandığımda o nefes alıyor olsun ve ben ona gidip sarılıp kahkaha atarak yine onla şakalaşıp hayatımdaki dertlerimi paylaştığım tek insan olduğunu yüzüne bağıra, bağıra haykırayım..

Ama işte hayat bize bu fırsatı tanımayan en doğrucu dokuz köyden kovulan şey. Şimdi bi bak aynaya ve kulağına gelen radyodaki şarkıyla çatık kaşlarının sebebini duy. Unutulmuş birer birer eski dostlar… ya mirim boşuna değil yüzümüzdeki çizgiler.. Boşuna değil kadehteki zehir.. Öyleyse yüzünü okşayacaklarınız hazır hayattayken toprağını okşamak zorunda kalmadan dökün içinizdekileri ona.. Bir sigara dahamı bize yaren oldu.. Vesselam…

Saklı bir bahçem var.çiçekleri solmuş yaprakları dökülmüş ama toprağı sevdiklerim kokan saklı bahçem.ellerimle değil yüreğimle kazdığım hatta yüreğimi oraya gömdüğüm saklı bahçem.kimsenin bilmediği hatta bilmesin diye ömrümü adadığım hiç bir kötülüğün uğrayamayacağı saklı bahçem.geceleri göz yaşı dökerken sabah kalktığımda dünyaya kafa tutan ben.. Yastığın yüzü şahit sadece o damlayan tuz yüklü can akıttığım tanelere.. Kurtulmak ne mümkün kim razı bunca acıya derseniz ben ömrümü ömrüne feda ettiklerim için yaşayan ölü ben.. Kadehin o nem tutmuş yüzüne inat gülerek dibini hayatıma kaldırıp. İdam öncesi son nefes gibi içime çekiyorum. şerefinize, vesselam.

Saygılarımızla,

No Comments

Post A Comment

sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara