Radyo Sohbet Duygular Part-2

Radyo Sohbet Duygular Part-2

Radyo Sohbet Duygular Part-2

Radyo Sohbet Duygular Part-2 Sadece okuyalım..

hayattan beklentilerini yüksek tutan insanlar..kaf dağındaki bencillik abidesi halleri.. acı ama gerçek bir sahtelik dünyası…kalbindeki güzellikleri soldurup sohbet edebileceği herkesi kendinden uzaklaştırmak.çok mu zordu ki gülleri kopartıp soldurmak yerine bir tebessüm etmek.. halbuki bir gariban gördüm mü gül verin gül veremiyorsanız gülü verin (tebessüm edin)..

oysaki çevremize baktığımızda radyoda çalan her şarkıda ayrılık koksa bile içinde aşk güzellik saklı. avuçlarımıza baktığımızda sıkıldığımızda ALLAH’A kaldırdığımızı unutup o avuçlarla insanların kötülüğü için çabalamak..göz yaşlarında saklıdır kulun Allah’a sohbeti yada şikayeti..insan olmak çok basite indirgediğimiz ama nedense bir türlü beceremediğimiz en nadide şey sanırım..cam fanusta sakladığımız hayallerimiz.. incinmekten toz duman olmuş ümitlerimiz..ve sadece sevmek için var olmuş kalbimiz..çevremizde bizimle sohbet etmek için fırsat kollayan sevenlerimiz..hayat bize mis kokular sunarken ciğerlerimize hapis edeceğimiz. biz neden illa kötü kavramlar peşinde bitirip yitiririz ömrümüzü..kalkıp giden gemiler mi götürdü ki bizden bu duyguları.. yada sevdiklerimizi alıp götüren hayat mı..bu soruyu sormak bile korkutuyor kendimize..

bazen sıkıldığımızda kendimizden hep diyorum ya demli bir çay radyo da bir türkü kendimizce mırıldanmak iyi gelir..hele birde kendi kendimize konuşmaya kendimizle sohbet etmeye başlayınca değmeyin keyfimize.. hadi bu demli çay benden ikram olsun sigarayı da dudağınıza siz ikram edin..hep beraber zehirleyip kararmış ruhumuza bir günaydın demek ümidiyle..

Nokta ( . )

No Comments

Post A Comment

sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara