Canlı Sohbet Radyo

Canlı Sohbet Radyo

Canlı Sohbet Radyo

Canlı Sohbet Radyo, Web radyolarının en iyisi, en kaliteli hali. Sizlerde bu ailede Yayıncı olmak, ünlü konuklarla yayın yapma fırsatını yakalamaya ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız. Hadi ne diyoruz açıklayalım.

Değerli yayıncı arkadaşlarım, yıllardır Web dünyasında binlerce belki de yayın yaptınız. Bir çok kişinin duygu ve düşüncelerine tercüman oldunuz. Hatta çok daha fazlasını da yapmış olabilirsiniz. Sırdaş olmak, arkadaş olmak, insanlara yön vermek ve daha neler, neler? Şimdi çok daha büyük bir webradyo istasyonu ile karşınızdayız. SohbetRadyo.Com ailesi olarak WebRadyo.Net ailesini oluşturmak için kadrodayız. Bir çok dinleyici ve yayıncının buluştuğu ortak bir platform ile sözleşmelerimizi yaptık. Çok daha büyük kitlelere açılmak, daha üstün nitelikte yayınlar ve yayıncılarla ilerlemek üzere çıktık bu yola. Ayrıca yayınlarımız arasında artık ünlü konuklarımızda olacak. Kitlemizi, siz değerli DJ arkadaşlarımızla da paylaşacağız. Aile olmanın bilincinde olan kadromuz ile sizleri de ailede görmek istiyoruz. Dürüst , yetenekli, web DJ programlarına hakim, stüdyo kalitesinde yayınlar yapmaya ne dersiniz? Üstelik çok daha büyük kitlelere ulaşmaya!

Evet dediğinizi duyar gibiyim. Şimdi bu kadro sıfırdan oluşturuluyor. Sizlerde yerinizi almak için başvuru yapabilirsiniz. Çeşitli ücretli programlarımız, avantajlı fırsatlarımız, sponsor oluşturma yapımız sayesinde hobi olarak yaptığınız işten maddi gelirler de elde etmeye başlayacaksınız. Her fırsatı, her imkanı değerlendirmek sizin elinizde. RadyoWeb.Net ailesi yapısında yapılan yeniliklerle, üstün performanslı kadrosu ile bu dünya bambaşka bir dünya haline gelecek.

Ön kayıtlar ve bilgilendirmeler ile ilgili her şeyi SohbetRadyo Sohbet platformunda da bulabilirsiniz. Ayrıca SohbetRadyo iletişim bölümündeki numaralardan da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon hakkında bilgi almak için neyi bekliyorsunuz? Hadi bizi arayın detayları anlatalım.

Bu WebRadyo bambaşka, capcanlı, heyecanlı Radyo.

Görüşmek üzere..

No Comments

Post A Comment

sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara