Sohbet Radyo Duygular Part-2

Sohbet Radyo Duygular Part-2

Sohbet Radyo Duygular Part-2

Sohbet Radyo Duygular Part-2 yazımızda tekrar birlikteyiz. Sizlerde duygu ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilir, burada sizin yazılarınızı da paylaşabiliriz. Haydi bugün DUYGULAR köşemize birlikte göz atalım.

ZeHiR ile ZeHiR’li SaatLer programının sahibi DJ-ZeHiR‘den inciler devam ediyor.

Sabahları kimi insan kuş sesiyle kimi insan bir fincan kahveyle kimi insan radyoda çalan bir şarkıyla kimi insan güneşe bakıp yeni umutlarla..Ama illaki birileri vardır ki sevdiğinin gülüşüyle şen şakrak sesiyle dünyada yaşama bahanesi mutlu olmak için sebepler bulur..Dertsiz insan tabi ki yok bu hayatta lakin, sohbet edecek bir kaç sağlam dost birde demli çay varsa masada hele birde denizden müzik edasıyla gelen dalga sesi çınlıyorsa ortalık değmeyin keyfinize. Kısacası dostlar, bu dünyada sarılacak, sığınacak yorulduğunu hissettiğin anda çalacak bir kapınız olmalı..Bir kadeh rakı beyazında olmasa da hayat yanındaki meze kadar tat vermeli..Hadi radyoda bir şarkı açıp, benzemez kimse sana tavrına kurban olayım deyip boş kadehi masaya, dolu hayalleri bahtımıza tokuşturup biz genede umutlu olalım.

HAYAT HERŞEYE RAĞMEN YAŞAMAYA DEĞER!

DJ-ZeHiR

Ağzına sağlık güzel insan!! Gerçekten de kapısını çalıp ve her şeye boşver diyebilecek bir an lazım bir dostun mabedinde ve hayatı bir süreliğine durdurup, sadece birlikte olmayan bir ses tonu ile belkide o şarkıyı söylemek lazım. Bu gerçekten çok lazım bize hemde çok!

Emeğine, yüreğine, gönlüne, duygularına sağlık olsun..

Buradan tüm kapısı çalınacak kadar değerli DOSTLARA selam olsun, selam olsun..

No Comments

Post A Comment

sohbet odaları sohbet siteleri omegla omegle chat siteleri muhabbet sohbet omegle tv mynet sohbet canlı sohbet radyo sohbet gabile sohbet tatlı sohbet seviyeli sohbet sohbet sitesi radyo keyfi sohbet radyo muhabbet sitesi sohbet siteleri islami sohbet okey oyna mobil okey okey oyna okey ankara