duyuruSizde hemen en iyi müzikleri dinlemek için radyonuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Edis’ten Yeni Şarkı “Martılar”

Edis’ten Yeni Şarkı “Martılar”

Edis’ten Yeni Şarkı “Martılar”

Yeni albümü için hazırlıkları sürdüren Edis, herkese iyi gelecek, adeta yazı getirecek bir tekli ile karşımızda.

Söz ve müziği Emrah Karakuyu’ya, düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait “Martılar” enerjik alt yapısıyla dinleyenleri dans ettirmekle kalmayacak, pozitif enerjisi ve sözleriyle herkesi mutlu edecek. Edis,  Martılar  için “Pandemi, karantina, virüs derken sadece evlere değil, içimize de kapandık. Tam da bahar kapımızdayken, bu şarkı hem içimizi açacak hem de ruh halimizi düzeltecek” dedi.

Samimi ve bir o kadar enerjik bir klip ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Martılar, dinleyenleri eğlenceli bir dünyaya ışınlayacak. Edis’in dans figürleriyle izleyenleri kendine hayran bırakacağı klip herkesin özlediği eğlenceli parti günlerine atıfta bulunuyor.


Yazar: admin

Görüntüleme: 489

Kategori: Albümler

Yayınlanma Tarihi: 28 Mart 2021

Cevap bırakın

AileShell.Net

SohbetRadyo.Com Sizler için Özel dizayn edilmiş, Radyo ve Sohbet ortamını bir arada barındıran, arkadaşlık ve Dostluk sitesidir. Bünyesinde bulundurduğu DJ'leri, Sanatçı destekli yayın akışı, çeşitli PR çalışmaları ile bir çok farklı tür sosyal medya kullanımını da beraberinde yapmaktadır. Sizlerde bu ailenin bir üyesi olmak, veya sizlerde bir çalışma yaptırmak isterseniz. Bizlere iletişim formlarımızdan ulaşabilirsiniz. Başarılarımız, sizin ilhamlarınızdan kaynaklı... Sevgiler.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - Aileshell Internet Hizmetleri

Radyo Ece